Čím se řídíme při práci

V naší společnosti si dáváme pečlivě záležet na řemeslné kvalitě naší práce, ať už právě opravujeme střechu, nebo zákazníkovi stavíme zahradní altán. Společnost GeKon vznikla sjednocením dvou nezávislých týmů s bohatými zkušenostmi v oblasti stavebnictví a věříme, že je to na naší práci vidět. Chceme, aby s Vámi výsledky naší práce vydržely a aby Vám vyhovovaly funkčně i esteticky.

Na každou z našich služeb dostanete pětiletou záruku, která už o kvalitě našich služeb vypovídá sama o sobě. A není to jen špičková kvalita naší práce, co naši společnost odlišuje: záležet si dáváme i na spolehlivém, vstřícném a flexibilním servisu. Nechceme plýtvat Vaším časem, a tak svou práci odvádíme rychle a přesně v domluveném termínu.

Zároveň ale dbáme i na to, abyste měli dost prostoru vysvětlit nám všechny své požadavky a zeptat se ohledně našich služeb na všechno, co Vás zajímá. Vyzkoušejte nás sami a sdělte nám na některém z našich kontaktních spojení, jak byste si spolupráci s námi představovali! Těšíme se na Vás.