O nás

Ve společnosti GeKon máme takřka dvacet let zkušeností v oblasti stavebnictví. Své služby nabízíme klientům po celých středních Čechách i v Praze a za sebou máme stovky úspěšných zakázek především v oblasti klempířských, tesařských a pokrývačských prací, kompletních realizací střech i dřevostaveb. Jsme tu od toho, abychom svým klientům nabídli špičkový servis a spolu s celým týmem naší firmy vložili všechnu svou energii do výsledku, který bude opravdu stát za to.

Dělá nám radost, když za sebou necháme práci, která s naším klientem vydrží desítky let, a abychom to zajistili, spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli materiálů, využíváme nejlepší stavební technologie a dáváme si záležet na každém detailu. Ať už právě pracujeme na nové střeše, nebo pro zákazníka stavíme novou zahradní pergolu, chceme, aby celá zakázka dostála i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsme rádi, že si toho naši zákazníci cení – je to jenom jejich důvěra, co nám umožňuje se neustále rozvíjet a nabízet čím dál tím kvalitnější služby. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete i Vy a dáte nám vědět, jaké jsou Vaše požadavky.

Tesařské práce

V rámci našich tesařských prací realizujeme vázané krovy i příhradové vazníky z kvalitních dřevěných materiálů, které Vaší střeše poskytnou pevný základ. Střešní krovy Vám dodáme i smontujeme pro libovolný typ i půdorys střechy a postaráme se, aby byla robustní a precizně propracované. Naše tesařské práce se ale neomezují jen na stavby a opravy střech: věnujeme se také realizaci drobných dřevostaveb, jako jsou pergoly, altány a přístřešky nebo obytným roubeným či sendvičovým dřevostavbám.

Pokrývačské práce

Samozřejmou součástí našich služeb jsou také pokrývačské práce. Vezmeme si na starost viditelný plášť střechy a pomůžeme Vám s výběrem střešní krytiny, která bude nejvhodnější pro Vaše potřeby a vyhoví Vašemu vkusu. Vybrat si můžete z betonových i pálených tašek, plechových a plastových krytin, asfaltových šindelů a celé řady dalších.

Klempířské práce

Profesionálně pro Vás provedeme také všechny klempířské práce, bez nichž není žádná střecha kompletní. Vybrat si u nás můžete ze všech dostupných materiálů a kromě střešních klempířských prvků Vám nabídneme i realizaci parapetů, balkonů, teras a dalších stavebních prvků.

Zkušenosti ve stavebnictví

Společnost GeKon vznikla v roce 2003 jako spojení dvou úspěšných stavebních firem, které fungovaly už od roku 1997. Rozšíření obou firem, které spolu pravidelně spolupracovaly už dříve, nám umožnilo realizovat také zakázky ve větším rozsahu a rozšířit naši nabídku o některé zajímavé služby. Naše firma už v současné podobě funguje téměř patnáct let a my můžeme s uspokojením říct, že se nám spojení vyplatilo.

Za sebou už máme stovky zakázek pro jednotlivé soukromé klienty, firmy i nejrůznější instituce z celého Středočeského kraje a těší nás, že od svých klientů dostáváme na své služby veskrze pozitivní ohlasy. Protože je naše společnost perfektně vybavená na všechny okruhy našich služeb – máme vlastní profesionální klempířskou dílnu, výtahy na tašky, nástroje na opracování dřeva apod. –, zvládáme zákazníkům dodávat práci ve špičkové kvalitě, jejíž výsledky se zákazníkem vydrží desítky let.

Svou společnost se nicméně snažíme neustále rozvíjet a snažíme se, aby si u nás přišli na své i ti nejnáročnější z našich zákazníků. Budeme rádi, pokud to kdykoli vyzkoušíte sami. Věříme, že s naší společností budete stejně spokojeni jako naši stávající zákazníci!

Čím se řídíme při práci

V naší společnosti si dáváme pečlivě záležet na řemeslné kvalitě naší práce, ať už právě opravujeme střechu, nebo zákazníkovi stavíme zahradní altán. Společnost GeKon vznikla sjednocením dvou nezávislých týmů s bohatými zkušenostmi v oblasti stavebnictví a věříme, že je to na naší práci vidět. Chceme, aby s Vámi výsledky naší práce vydržely a aby Vám vyhovovaly funkčně i esteticky.

Na každou z našich služeb dostanete pětiletou záruku, která už o kvalitě našich služeb vypovídá sama o sobě. A není to jen špičková kvalita naší práce, co naši společnost odlišuje: záležet si dáváme i na spolehlivém, vstřícném a flexibilním servisu. Nechceme plýtvat Vaším časem, a tak svou práci odvádíme rychle a přesně v domluveném termínu.

Zároveň ale dbáme i na to, abyste měli dost prostoru vysvětlit nám všechny své požadavky a zeptat se ohledně našich služeb na všechno, co Vás zajímá. Vyzkoušejte nás sami a sdělte nám na některém z našich kontaktních spojení, jak byste si spolupráci s námi představovali! Těšíme se na Vás.

Novou střechu rádi postavíme i Vám. Zkuste nám zavolat a domluvit si termín osobní schůzky nebo se nás zeptejte na všechno, co o našich službách potřebujete vědět! Těšíme se na spolupráci s Vámi.