O nás

Ve společnosti GeKon máme takřka dvacet let zkušeností v oblasti stavebnictví. Své služby nabízíme klientům po celých středních Čechách i v Praze a za sebou máme stovky úspěšných zakázek především v oblasti klempířských, tesařských a pokrývačských prací, kompletních realizací střech i dřevostaveb. Jsme tu od toho, abychom svým klientům nabídli špičkový servis a spolu s celým týmem naší firmy vložili všechnu svou energii do výsledku, který bude opravdu stát za to.

Dělá nám radost, když za sebou necháme práci, která s naším klientem vydrží desítky let, a abychom to zajistili, spolupracujeme jen s osvědčenými dodavateli materiálů, využíváme nejlepší stavební technologie a dáváme si záležet na každém detailu. Ať už právě pracujeme na nové střeše, nebo pro zákazníka stavíme novou zahradní pergolu, chceme, aby celá zakázka dostála i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsme rádi, že si toho naši zákazníci cení – je to jenom jejich důvěra, co nám umožňuje se neustále rozvíjet a nabízet čím dál tím kvalitnější služby. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete i Vy a dáte nám vědět, jaké jsou Vaše požadavky.

Z jakých služeb můžete v nabídce naší společnosti vybírat?

  • V rámci našich tesařských prací realizujeme vázané krovy i příhradové vazníky z kvalitních dřevěných materiálů, které Vaší střeše poskytnou pevný základ. Střešní krovy Vám dodáme i smontujeme pro libovolný typ i půdorys střechy a postaráme se, aby byla robustní a precizně propracované. Naše tesařské práce se ale neomezují jen na stavby a opravy střech: věnujeme se také realizaci drobných dřevostaveb, jako jsou pergoly, altány a přístřešky nebo obytným roubeným či sendvičovým dřevostavbám.
  • Samozřejmou součástí našich služeb jsou také pokrývačské práce. Vezmeme si na starost viditelný plášť střechy a pomůžeme Vám s výběrem střešní krytiny, která bude nejvhodnější pro Vaše potřeby a vyhoví Vašemu vkusu. Vybrat si můžete z betonových i pálených tašek, plechových a plastových krytin, asfaltových šindelů a celé řady dalších.
  • Profesionálně pro Vás provedeme také všechny klempířské práce, bez nichž není žádná střecha kompletní. Vybrat si u nás můžete ze všech dostupných materiálů a kromě střešních klempířských prvků Vám nabídneme i realizaci parapetů, balkonů, teras a dalších stavebních prvků.

Další služby:

  • izolace proti vodě (střechy, balkony, terasy atd.)
  • montáže střešních oken
  • montáže solárních kolektorů
  • nadkrokevní izolace
  • dřevostavby

a další.

Novou střechu rádi postavíme i Vám. Zkuste nám zavolat a domluvit si termín osobní schůzky nebo se nás zeptejte na všechno, co o našich službách potřebujete vědět! Těšíme se na spolupráci s Vámi.