Kontakty

Pokud jste z Prahy nebo Středočeského kraje a hledáte kvalitní firmu pro realizaci nové střechy nebo opravu té staré, jsme Vám ve společnosti GeKon kdykoli k dispozici. Na následujících kontaktních spojeních můžete zjistit bližší informace, nechat si v oblasti střech poradit nebo si s námi rovnou domluvit detaily naší vzájemné spolupráce.

GEKON
Jiří Gerle
Květoslav Koňák

IČ: 65466683
DIČ: CZ6810271545

Jiří Gerle

Adresa
Hudlická 47
266 01 Beroun-Zdejcina

Telefon:
775 025 117

Fax:
311 693 093

E-mail:
gekon.beroun@seznam.cz

Květoslav Koňák

Adresa:
Chrustenice 68
26712 Lodenice

Telefon:
775 025 118

E-mail:
gekon.beroun@seznam.cz

Web:
www.gekonstrechy.cz

Vyzkoušejte společnost, která má v oblasti střech a stavebnictví téměř dvacetileté zkušenosti. Rádi Vám nabídneme řešení na míru a postaráme se o to, aby Vám výsledek naší práce vyhovoval ve všech ohledech. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kde nás najdete ve středních Čechách

Potřebujete postavit novou střechu, opravit tu starou nebo byste si rádi pořídili novou pergolu? Ve společnosti GeKon nabízíme své služby v oblasti střech a stavebních prací klientům po celých středních Čechách i Praze. Po domluvě za Vámi rádi kdykoli přijedeme, abychom se mohli dohodnout na detailech spolupráce a dali se do práce co nejrychleji. Navštívit nás ale můžete i Vy, ať už potřebujete s čímkoli poradit, nebo chcete jen doladit některou maličkost, která se týká našich služeb.

Sídlo naší firmy najdete ve Zdejcině, části Berouna, která se nachází několik kilometrů od centra města. Naše společnost má flexibilní provozní hodiny a většinu času trávíme prací přímo u našich zákazníků, prosíme před návštěvou o předchozí telefonickou dohodu. Pro eventuální konzultace, jsme připraveni Vás po předchozí dohodě navštívit.Těšíme se na setkání s Vámi!