Zkušenosti ve stavebnictví

Společnost GeKon vznikla v roce 2003 jako spojení dvou úspěšných stavebních firem, které fungovaly už od roku 1997. Rozšíření obou firem, které spolu pravidelně spolupracovaly už dříve, nám umožnilo realizovat také zakázky ve větším rozsahu a rozšířit naši nabídku o některé zajímavé služby. Naše firma už v současné podobě funguje téměř patnáct let a my můžeme s uspokojením říct, že se nám spojení vyplatilo.

Za sebou už máme stovky zakázek pro jednotlivé soukromé klienty, firmy i nejrůznější instituce z celého Středočeského kraje a těší nás, že od svých klientů dostáváme na své služby veskrze pozitivní ohlasy. Protože je naše společnost perfektně vybavená na všechny okruhy našich služeb – máme vlastní profesionální klempířskou dílnu, výtahy na tašky, nástroje na opracování dřeva apod. –, zvládáme zákazníkům dodávat práci ve špičkové kvalitě, jejíž výsledky se zákazníkem vydrží desítky let.

Svou společnost se nicméně snažíme neustále rozvíjet a snažíme se, aby si u nás přišli na své i ti nejnáročnější z našich zákazníků. Budeme rádi, pokud to kdykoli vyzkoušíte sami. Věříme, že s naší společností budete stejně spokojeni jako naši stávající zákazníci!